2:31 pm - Çarşamba Eylül 17, 2014

Ziraat Bankası Personel Alımı 2014

Cuma, 27 Eylül 2013, 23:40 | İşkur | 1 yorum
Yazar Ahmet

Sponsorlu Bağlantılar

Ziraat Bankası Personel Alımı İş Müracaatı Ziraat Bankası’nda çalışmak ister misiniz? Ziraat Bankası iş müracaatı ve Ziraat Bankası personel alımları ile ilgili teferruatlı bilgiye sahip olmanız için Ziraat Bankası insan kaynaklarını araştırdık. Ziraat Bankası iş müracaatı yapmak için aşağıdaki irtibatı kullanabilirsiniz. Temelleri 1867 senelerinde atılan Ziraat Bankası Osmanlı Devletinin kurduğu ilk bankadır. 1863 seneninde Pirot Kasabası’nda Ahmet Şefik Mithat Paşa’nın […]

Ziraat Bankası Personel Alımı İş Müracaatı

Ziraat Bankası’nda çalışmak ister misiniz? Ziraat Bankası iş müracaatı ve Ziraat Bankası personel alımları ile ilgili teferruatlı bilgiye sahip olmanız için Ziraat Bankası insan kaynaklarını araştırdık. Ziraat Bankası iş müracaatı yapmak için aşağıdaki irtibatı kullanabilirsiniz.

Temelleri 1867 senelerinde atılan Ziraat Bankası Osmanlı Devletinin kurduğu ilk bankadır. 1863 seneninde Pirot Kasabası’nda Ahmet Şefik Mithat Paşa’nın kurmuştur. Bankanın şu anda Londra, Sofya, New York, Lefkoşa, Bağdat, Tiflis, Gazimağusa, Girne, Güzelyurt, Atina ve Gümülcine’de şubeleri bulunmaktadır. Karaçı ve Tahran’da ise temsilcileri bulunmaktadır.

Ziraatli Olmak
Gücümüzü Çalışanlarımızdan Alıyoruz.
Sektördeki öncülüğümüzü çalışanlarımıza borçlu olduğumuzu biliyoruz. Bu nedenle, insanı merkeze alan insan kaynakları siyasetimizin hedefi çalışanlarımızın geleceğe güvenle bakmasını sağlamaktır.

Çalışanlarımızın çağın gereklerine ayak uydurabilen, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, muvaffakiyet odaklı, sorumluluk şuuru gelişmiş bireyler olmaları bizim için önemlidir.
Ziraat Bankası sürekli gelişim felsefesi ile çalışanlarını kariyerleri boyunca destekler.
Her bir çalışanımız verimlilik, etkinlik, kalite, etik değerlere bağlılık ve güven ile özdeş olan bir marka kapsamında çalıştığı bilinci ile hareket eder.
GENIŞ KARIYER İMKANLARI
Yaygın yurt içi ve yurt dışı şube ağımız tüm çalışanlarımıza iş tatmini sağlayacak kariyer imkânları sunar.
Çalışma arkadaşlarımızın yetkinliklerine uygun işlerde çalışması desteklenir.
Kendilerine sağlanan eğitimleri tamamlayarak kariyer hedeflerine yönelik bilgi ve becerilerini geliştiren çalışanlarımız farklı görev pozisyonları arasında hareket imkânı bulur.
Ziraat Bankası, yöneticilerini de kendi bünyesinden yetiştirmeyi tercih eder.

Başvuru İçin Buraya Tıkla
SEKTÖRDE FARK YARATMAK
Ziraat Bankası’nda çalışma ortamı, çalışanların bilgi ve tecrübelerini kullanarak sektörde fark yaratmalarını destekler. Bu kapsamda Bankamız, sektöre de nitelikli insan kaynağı kazandırır.

Bir önceki yazımız olan Eylül 2013 İşkur İZMİR Kamu Personel Eleman Alımları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiket: , , , , , , , , ,

1 yorum var Ziraat Bankası Personel Alımı 2014

  1. aysun diyor ki:

    tuzla/istanbulda yaşıyorum daha önce döviz bürolarında veznadarlık yaptım
    05326545312

yorum yapabilirsiniz

Önceki yazıyı okuyun:
Malulen Emeklilik Şartları Nelerdir Bağkur

Malulen Emeklilik Şartları Nelerdir Bağkur Bağkur malulen emeklilik şartları dediğimizde son dönemlerin en popüler konularından birisine değinmiş bulunuyoruz. Malulen emeklilik,...

Kapat